Deelnemers 2017

Deelnemers per klasse. (voor startgroep zie Mededeling 001 onder Race Docs)
ORC 1
Ajeto John van der Starre Robin Verhoef J 122/E NED 9112
Batfish Bart  Desaunois Nick van Dijk J-133 GBR 1293R
Blue Shadow Jaco Cossee Marjolein Brandt JNP 12 FRA 19372
Endorphin Geert Couperus Severien Wiersma Dehler 41 NED 8380
eXe Cuties Slaak Beulens Nico Verkerk X442 NED 7966
J-rover Frank van den Bosch Anja Liefting J39 NED 5375
Jetsream Gerben Bos Hadewey Schoonheim J122 NED8804
Jipper Berry Dijkhuizen Dirk Bakker J120 NED 8736
Knubbel Olivier Stein Sven Stein Pogo 12.50 GER 7041
Maverick Chris Schram Raymond Roesink J-120 NED 6586
PG2 Richard Klabber A van Wingerden Grand Soleil 40R NED 6529
Sables Bram van Tongeren Martin Valk Beneteau First Class Europe NED 8712
Stennis Casper van der Leden Marijn van der Leden DC 33 TEN NED 8353
Team Heiner 38 Roy Heiner nvt Team Heiner 38 NED 8083
True North IV Frank Zwartjes NNB J-112E NED 10112
Xventure Bertin Sterk Niels Habekotter X43 NED 7262
IRC 1/2
Batfish Bart  Desaunois Nick van Dijk J-133 GBR 1293R
Maverick Chris Schram Raymond Roesink J-120 NED 6586
Jager Dick Koopmans Jaap Russchen Koopmans 35 NED 5613
Hodspur Patrick ten Brincke Simone Bovenhorst HOD 35 NED 5568
ORC 2
Adios Koos van Oord Jeroen van Oord Salona 37 NED 8293
Banzare René Glasz Arno Start Banner 41 NED 1426
Blizzard of US Erik Mayer Martenson Ronny van Pelt Sunfast 3200 IRL 3208
Blues Willem Ottevanger Michel Ottevanger Salona 37 R NED 1427
Cerva Gerwin Bruynooge Sven Bruynooge Comet 38s NED 8460
Fay J Wilco Seelt Max Seelt J 105 GBR 7707T
Firestorm Wim van Slooten Jochem Hamstra J109 GBR 8532
Flyer Sjaak Sijm Joeri Westmeyer Dehler 39 NED 4937
Galatea Diana Rabim Rees Williams Winner 12.20 NED 8694
Hinder Christian Boelen Jeroen Brauns Dehler 35 NED 9067
Hodspur Patrick ten Brincke Simone Bovenhorst HOD 35 NED 5568
Imajine Ad Lagendijk Marc Tobe J 109 GBR 6865
Inspirit Klaas Jan Kroon David de Groot Dehler 39 SQ NED 8277
Jack Rabbit Rutger Krijger Michiel de Vries Lentsch J 109 NED 6809
Jaguar of Burnham Jaap van Nie Marco Heijboer J 109 GBR 9570
Jellow Jaap Wilschut Jesse Mulder J 35 NED 8301
Jibe Abel Blaauw Sarah Moss J 109 GBR 1509R
Joost & Vrolijk Joost Nederkorn Erik Enzerink Dehler 36 JV NED 8202
Layam Michel Vloemans Jeroen Vloemans Dehler 36 SQ NED 8492
Maatskip J Menno Koen Andre Opdam J 109 NED 7006
Majic Arnoud Jorritsma Rob Peerdeman J 109 GBR 4909
MiesJe Joep de Jong Joost  Boonen J 109 NED 7986
Mooi Bernd Lange Reiner Dehler 35 NED 8700
Sevelina Frank Winklmeier Barbera Winklmeier First 35 GER 6535
SparklinGS Richard van Leeuwen Joost Kimmel GS 37 NED 8306
Team Heiner 4 Rutger Vos Kuiper & Paardekoper J 109 NED 7472
Team Heiner Zilver Jelmer van Beek van Dijk & van Herpen J 109 NED 7470
Vinur Ernst-jan Karssiens Wouter Huisman J 109 NED 8909
Yeti Paul van der Pol Bas van der Pol J 109 NED 7990
ORC 3
Basta! Henri Grootkarzijn Jan Houtman Dehler 34jv NED 7608
Befana Jules Meyerink Rob Vendrig Winner 10.20 NED 8253
Bliss Madelon Kuiper Brenda Vial Winner 9.50 NED 8218
Blue June Henk Zomer Pieter van Drunen Standfast 43 NED7975
Brothership A.Mastenbroek Louwrens Koster Dufour 334 NED 8495
Dinky Toy Ter Meulen Koen Broekens POGO 8.50 NED 8714
Equinoxe Nuttert de Vries Jur Niewold X 102 NED 5967
Festa Marjon Rustemeijer Joop Rustemeijer Bavaria36 NED 8513
Freizheit Manfred Franken Mattis Franken JPK 10.10 GER 7108
GanXo Frank Zaun Edwin van der Hout X-99 GER 4392
Goudvis Rob Vis Pierre Broersen Waarschip 1010 NED 3473
Knots Jan Geert Boeve Jasper Kooymans Jeanneau Sun Fast 35 NED 7209
Obsession Frank Peetoom nnb Vermeulen 34 NED 2283
Ondeugd Ronald Berends Kasper Silvius Mount Gay 30 NED 6252
Pebbles Jan Peerdeman Arnout Bottemann 8 MOD NED 3995
Resume Hans Buitelaar Max Bolweg Limbo 9.9 GBR 3733
Scylla Hans Elffers Mees Jan Burgers Spirit 32 NED 8771
Seascape P. Van den Brink Nanno Schutrups Seascape 27 NED 41
Squiffy Tanja Heringa Monique Splinter POGO 850 NED 8715
Toermalijn Jan Wickel Jeroen van Delft Dufour 38 classic NED 7229
Xquise Okke van Mourik Edwin Deumers X362 NED 6654
ORC 4
Anoniem Harmen de Jong Wessel Agterhof Waarschip 725 R NED 8358
Boekanier Rik Koldewe Niels van Lingen Dehler Otima 101 NED 8515
Bojangles Peter Engel Laura Engel Dehler 31 NED 8531
Coppelia Sebastiaan van Vliet Cor Berlee Jeanneau Rush NED 8493
Fast Forward Maurijn Ode Dirk Biesheuvel FF65 NED 65
Fianchetto Ed Brand Peter van Rietschoten FF65 NED 5033
Fier Frids Fridsma Foppe Jansma Tirion 21 NED 8719
Footloose Ronald Janssen Groesbeek Randolf Kobus FF65 NED 7
Full Grown Man Ton Bus Eva van der Lubbe Pion NED 1974
IKE Leo Stolk nvt Pion NED 9611
Kolibri 6.5 Pim van den Brink Gezinus Hummel Kolibri 6.5 NED 8789
Razzmatazz Peter Feenstra nvt Hunter Formula One NED 8490
Red Planet Maurits Mars Albert Drewes Waarschip 28 LD NED 6414
Rosy Maes Ronald Meeuwissen nnb van de Stadt 34 NED 7513
Samei Alfred  duitman Erik Diender first 30e NED 8728
Sjeekie Kees Meeuwissen Andre van Dijk FF 65 NED 29
Tenderfoot 2 Jac. De Ridder D.D. Van Helden FF65 NED 5053
Zoeff Eric Jan de Boer Raymond Jongeneel FF 65 NED 5415
SW
Apertus F. Keizer Michiel Waterman Elan 340
Bon Bini Floris Vos Jan Veenstra Winner 10.10
Bres Jaap Metzlar nnb Dehler 36 CWS NED 8786
Danablu Rinus Beije Paul Beije Bianca 107
Feniks Marinka van Koten Frank van Koten Brise de Mer 34 NED 8441
Full House Tom Spierings Oscar Spierings Beneteau Oceanis 37
Goeydag Albèrt de Goey Joost de Goey J 92 NED 6799
Ile de franc Frank Grift M.Maat Winner1220
Isabella Herman Jansen nvt Pionier 10
Jan van Gent Jens Haun Enrico Busse Dehler 34
Jetzt Geht Los P.F.Raadsheer R.Raadsheer J-80 NED 631
Jive Bart de Rooy Bas Sytsma J-80 NED 1256
Jolokia Stephan van Denderen Matthijs Hardeman J-80 NED 7988
Jottem Joost Lindenborn Minke Kersken J/92 NED 6710
La Bella Vita Dirk Jan Hoekstra Henk Bulthuis Grand Soleil 34.1 NED 8340
offline KS Broekhuizen Ben van Dijk vd Stadt 34
One Design Paul Zijm Jelle van Goinga Tirion 21 NED 5
Sea Biscuit Roelof Barelds Marco Meyers Trintella 44
Seaduction Bert de Boer Dirk Dijkstra First 31.7 303
Waterzooi Lex Veltman Thijs Veltman Impala 27 27
Zomerpudding Laurens Huizinga Rudolf Broekhuizen First 42.7 NED 7168
MULTI
Malle Homme Idzerda Wybe Idzerda Boström 31 S650
Wetterjuffer D. J. van der Leij Siege Driezen Dragonfly 32 NED 04
FF 65
Fast Forward Maurijn Ode Dirk Biesheuvel FF65 NED 65
Fianchetto Ed Brand Peter van Rietschoten FF65 NED 5033
Footloose Ronald Janssen Groesbeek Randolf Kobus FF65 NED 7
Sjeekie Kees Meeuwissen Andre van Dijk FF 65 NED 29
Tenderfoot 2 Jac. De Ridder D.D. Van Helden FF65 NED 5053
Zoeff Eric Jan de Boer Raymond Jongeneel FF 65 NED 5415
Face2Face Rinus Bos J.P. Born FF65 NED 32
Leff Mark Pessel Michael Croese FF65 NED 5578
Toff Maarten Ruschen Sebastiaan van Loon FF65 NED 2
J 109
Imajine Ad Lagendijk Marc Tobe J 109 GBR 6865
Jack Rabbit Rutger Krijger Michiel de Vries Lentsch J 109 NED 6809
Jaguar of Burnham Jaap van Nie Marco Heijboer J 109 GBR 9570
Jibe Abel Blaauw Sarah Moss J 109 GBR 1509R
Maatskip J Menno Koen Andre Opdam J 109 NED 7006
Majic Arnoud Jorritsma Rob Peerdeman J 109 GBR 4909
MiesJe Joep de Jong Joost  Boonen J 109 NED 7986
Vinur Ernst-jan Karssiens Wouter Huisman J 109 NED 8909
Yeti Paul van der Pol Bas van der Pol J 109 NED 7990
Jam Session Dennis Zuidam Jasper Zwart J-109 GBR 6909R
Jester Laan van Staalduinen Myra Nods J 109 NED 7593
Team Heiner 4 Rutger Vos Kuiper & Paardekoper J 109 NED 7472
Team Heiner Zilver Jelmer van Beek van Dijk & van Herpen J 109 NED 7470
Team Heiner 6 Lennard Bal Aartsen & van Tol J 109 NED 7475
Team Heiner Mtel Laura Parre van Rooijen & van Gemert J 109 NED 8314
(deelnemers aan de TwoHanded competitie starten in ORC 2)
SOLO
Team Heiner 38 Roy Heiner nvt Team Heiner 38 NED 8083
IKE Leo Stolk nvt Pion NED 9611
Razzmatazz Peter Feenstra nvt Hunter Formula One NED 8490
Isabella Herman Jansen nvt Pionier 10
(Solo start mee in de ORC of SW klasse waarin het schip valt)